среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Познати

Дарко Лазиќ го запозна момчето на поранешната сопруга, па прозборе за својата девојка

Дарко Лазиќ го запозна момчето на поранешната сопруга, па прозборе за својата девојка

Познатиот пејач Дарко Лазиќ на почетокот на оваа година покрена бракоразводна парница со сопругата Ана Севиќ, а во вчерашното гостување во емисија изјавил дека го запознал нејзиниот избраник.

-Се е онака како што мора да биде. Во супер односи сме, едноставно повеќе не ни одеше и тоа е. Мене не ми е јасно зошто се пишува за нас, секој води свој живот, имаме супер комуникација околу ќерката Лорена и тоа е тоа, изјави Дарко Лазиќ за екс сопругата Ана.

-Среќно сум заљубен и супер ми е, во врска сум веќе седум месеци. Јас го запознав момчето на Ана, Даниел, но таа мојата девојка уште не. Се е во ред, додава Лазиќ.

Најнови вести

Коронавирус