петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 179
home Познати

ДАРКО ЛАЗИЌ Е МИНАТО: Марина не издржа, се пофали со новото момче (ФОТО)

ДАРКО ЛАЗИЌ Е МИНАТО: Марина не издржа, се пофали со новото момче (ФОТО)

Марина Гагиќ пред неколку месеци реши да стави точка на љубовната врска со Дарко Лазиќ со кој доби син, па откако фолкерот ја откри врската со пејачката Барбара Бобак, Марина реши и јавно да покаже дека е повторно вљубена.

Таа објави слика на Инстаграм Стори каде наздравува со маж, и иако лицето не му се гледа, стави емотикон што претставува заљубеност, и јасно е дека на Марина и цветаат рози во новата врска.

Да потсетиме, Марина и Дарко ја прекинаа романсата поради неговата нова девојка Барбара Бобак, по што Гагиќ почна се повеќе да се рекламира и да открива детали од нивниот живот. Неодамна имале закажано рочиште поради доделување старателство, на кое Лазиќ не се појавил бидејќи бил на одмор со Барбара, додека Гагиќ дошол во придружба на нејзиниот адвокат.

Најнови вести