сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 98
home Познати

Дарко ја обвини Ана, а таа сега го возврати ударот: Еве што е најдобра одмазда

Дарко ја обвини Ана, а таа сега го возврати ударот: Еве што е најдобра одмазда

Дарко Лазиќ откри дека поранешната жена со која е во процес на развод била неверна, а сега се огласи и Ана Севиќ која не сакаше да му остане должна. Штом видела дека Дарко во интервју раскажал дека го изневерила, Ана Севиќ се огласи на својот Инстаграм профил со порака која и тоа како може да му ја упатила нему.
class=”wp-block-image”>

Ако мене ме прашувате што е најдобра одмазда, јас велам среќата, бидејќи луѓето полудуваат кога ќе ве видат среќни – порачала Ана Севиќ.

Дарко Лазиќ во интервју раскажал дека Ана Севиќ го изневерувала со сегашното момче Данијел.

Коронавирус