петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 193
home Познати

ДАРКО И МАРИНА ЗАВРШИЈА НА СУД! Гагиќ прв пат се огласи за медиумите и откри во каков однос е со пејачот!

ДАРКО И МАРИНА ЗАВРШИЈА НА СУД! Гагиќ прв пат се огласи за медиумите и откри во каков однос е со пејачот!

Марина Гагиќ одлучи за првпат да се огласи и да открие се за односот со Дарко Лазиќ, со кого го има синот Алексеј.

Како што изјавила во своето интервју, таа и пејачот се „во коректен однос“, но првото судење ги очекува наскоро.

– Коректен однос, само толку ќе кажам. Добро, се слушаме само за детето, се согласуваме само за Алексеј. Толку сме во контакт откако го напуштив. Го имаме првото судење за еден месец, така што ќе видиме што ќе се случи, започна Марина.

Потоа проговори за својот син Алексеј, и на прашањето дали често бара да поминува време со својот татко, таа одговори:

– Не, искрено не. Мислам дека не помина доволно време за да го добие тоа чувство за него. Тој не го споменува сега, не знам што ќе се случи во иднина, но се зависи од Дарко. Колку ќе му се посвети, толку ќе го бара, рече таа.

Локални избори 2021