понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 160
home Познати

Дарко и Марина го прославија роденденот на синот, но сите зборуваат како може да го прават тоа пред сите откако веќе не се заедно (ФОТО)

Дарко и Марина го прославија роденденот на синот, но сите зборуваат како може да го прават тоа пред сите откако веќе не се заедно (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата поранешна свршеница Марина Гагиќ го прославија роденденот на нивниот син Алексеј.

Имено двајцата заедно го организирале вториот роденден на синот, со што во јавноста повторно започна да се шпекулира нивниот однос.

Марина блесна во син фустан додека Алексеј носеше одело на себе.

Откако парот заедно ја дувнале свеќата на тортата, Марина го бакнала наследникот, а Дарко аплаудираше и велеше Браво.

Сепак медиумите тврдат дека тие се смириле само поради роденденот на детето, но дека Дарко веќе има нова девојка за која медиумите непрестанато пишуваат.

Сепак дел од фановите на Дарко тврдат дека тој не требало да попушти и да организира заедно роденден со поранешната свршеница, бидејќи таа не заслужува тој да е до неа.

Како изгледа таа погледнете ТУКА.

Најнови вести

Коронавирус