среда, 8. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Дара си го „расипа“ синот: За неговиот 11-ти роденден му купи подарок вреден 150 илјади евра и тоа во време на коронавирус

Дара си го „расипа“ синот: За неговиот 11-ти роденден му купи подарок вреден 150 илјади евра и тоа во време на коронавирус

Фолк пејачката Дара Бубамара за роденденот на нејзиниот син Константин му подарила ни повеќе ни помалку туку стан.

Како што пренесуваат српските медиуми пејачката за неговиот 11 роденден капарисала стан во Нови Сад вреден 150 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

Proslava Kostinog 11. rođendana za društvo zbog raspusta, (2.1. je dan rođenja, nastavak slavlja u Parizu)🍰🎂🥂

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

-Кога во декември го славеа неговиот 11 роденден таа му ветила дека на лето ќе му купи стан, вели извор близок до пејачката.

Тој додава дека таа гледала повеќе станови во изградба, а нејзиниот син го одбрал тој во центарот на градот.

 

View this post on Instagram

 

Sedimo kod kuće🏡🤣ubijamo dosadu😂😂💪

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

View this post on Instagram

 

Policijski čas 🚓 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Парламентарни избори 2020