петок, 29. јули 2022. Вести денес: 17
home Познати

Дара Бубамара заврши во затвор, затворениците полуделе по неа

Дара Бубамара заврши во затвор, затворениците полуделе по неа

Српската пејачка Дара Бубамара очигледно е сон речиси на секој маж, особено на оние кои се лишени од слобода.

Имено, како што јавуваат српските медиуми, експлицитното видео на пејачката станало хит меѓу затворениците.

-Минатата недела бев да го посетам братот, кој треба да излезе од затвор за неколку месеци. Имаме разни теми за разговор, но овој пат ме шокираше кога ме праша дали Дара се уште е не музичката сцена. Ми одговорил потврдно и му кажав дека е многу популарна. Мислев дека се шегува, но набрзо сфатив дека е сериозен. Ми повторуваше дека затворениците полуделе по неа. Призна дека ја гледал нејзината п*рно снимка и дека постојано мисли на неа. Се шокирав кога ми кажуваше што прави таа на снимката, како гола се превртува по креветот и дека сите затвореници сметаат дека е секси и мечтаат за неа, открива маж за медиумите во Србија.

Како што и самата пејачка истакна, по грешка стискајќи погрешно копче, го поставила видеото на Инстаграм. Иако брзо го избришала, веќе било предоцна.

Коронавирус