среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

Дара Бубамара заврши на сајт за возрасни

Дара Бубамара заврши на сајт за возрасни

Провокативни снимки на пејачот Даре Бубамара завршија за еден час за возрасни, и ова не е прв пат Бубамара да се најде во слична ситуација.

Имено, Дара пред неколку години заврши на сите насловни страници поради голи фотографии, а после тоа Бубамара повторно беше во центарот на скандал поради мала „грешка“.

Пејачката потоа објави приватно видео со помагала и содржина за возрасни на Инстаграм, а како што рече, „притисна погрешно копче“, а потоа заврши како главна тема на сите медиуми и социјални мрежи.

На популарната страница за возрасни, под наслов „жешки клипови на српска милф“, можете да го видите тоа случајно објавено видео, но и многу слики и снимки на Дара.

ЕУРО 2020

Македонија