сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 54
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка (ФОТО)

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара објави фотографија на својот Инстаграм профил со што ги излуди фановите.

Имено станува збор за фотографија на која пејачката е облечена во бикини костим со танга, а она што најмногу им привлече внимание е коментарот на нејзиниот 10 годишен син.

-Мама најдобра си, стои во коментарот од нејзиниот син Коста, а потоа следуваше и одговор од самата пејачка која му порача дека го сака најмногу на целиот свет.

 

Инаку ова е прв пат јавно синот на Дара да ги коментира нејзините секси облини, додека пред неколку години во емисија призна дека нејзиниот син е воодушевен од нејзините гради.