четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 113
home Познати

Дара Бубамара се отвори за нејзините фантазии, но и за сантиметрите

Дара Бубамара се отвори за нејзините фантазии, но и за сантиметрите

Дека Дара Бубамара нема влакна на јазикот кога станува збор за интимни теми на сите ни е јасно,и иако сме навикнати да слушаме се од неа, со последното интервју повторно ги надмина сите очекувања и ја шокираше јавноста.

Никогаш не би била со маж кој што е лош во сексот, а и како мислите дека јас можам да бидам со некој кој е очаен во кревет, јас знам да ја подгреам сечија фантазија, рекла Дара за емисијата „Хит“ и додала : „Величината вооопшто не е важна, ако е добра хемијата воопшто не гледам проблем во сантиметрите, важно е само да е техничар, низ насмевка прокоментирала пејачката.

Најнови вести

Коронавирус