сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 31
home Познати

Дара Бубамара се фотографираше гола и без шминка на себе- наместо во лице фановите не можеа да си поверуваат на очите од глетката

Дара Бубамара се фотографираше гола и без шминка на себе- наместо во лице фановите не можеа да си поверуваат на очите од глетката

Пејачката Дара Бубамара позната е по својот остар јазик па така го привлекува вниманието во јавноста каде и да се појави.

Овој пат пејачката наместо со јазикот, таа истиот го „затвори“ и се одлучи на друг начин да го сврти вниманието на јавноста.

Пејачката се обиде да се фотографира без шминка на себе, но сепак се одлучила за филтер, но фановите сепак и покрај тоа наместо неа ги забележаа нејзините џиновски гради кои ги стави во преден план.

Коронавирус