понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 28
home Познати

ДАРА БУБАМАРА РАСКИНА СО 21 ГОДИШНОТО МОМЧЕ – ги избришаа сите фотографии од социјалните мрежи

ДАРА БУБАМАРА РАСКИНА СО 21 ГОДИШНОТО МОМЧЕ – ги избришаа сите фотографии од социјалните мрежи

Емотивната врска помеѓу пејачката Дара Бубамара и 21-годишниот Тони крена голема прашина, а со денови се пишуваше за нивната врска, патувања на луксузни дестинации, а сега, според локалните медиуми, следел и распад на нивната романса .

Имено, Дара и Тони ги избришаа сите заеднички фотографии на социјалните мрежи и со тоа ја тргнаа секоја трага дека некогаш имало нешто меѓу нив, пренесуваат српските медиуми.

Ниту на Инстаграм профилот на пејачката, ниту на Инстаграмот профил на Тони, нема веќе заеднички фотографии кои со задоволство ги споделуваа со своите обожаватели и јавно покажаа колку се сакаат, со што дополнително се разгоруваат сомнежите дека е точно дека љубовта повеќе не цвета меѓу нив.

ЕУРО 2020

Македонија