среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 175
home Познати

Дара Бубамара првпат проговори за врската со 24 години помладото момче

Дара Бубамара првпат проговори за врската со 24 години помладото момче

Дара Бубамара првпат проговори за врската со нејзиното 24 годишно момче кои сите го знаат како Тони, но негово вистинско име е Марко.

Како што истакна во нејзиното последно интервју, Марко и го наравил животот поубав.

„Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Искрено, ми се случи такво момче, таква љубов, па не ни го почувствував коронавирусот“, вели Дара.

„После долго време некој ме гледа како кралица. Ме гледа како вистинска жена. Убаво ми е со Марко. Тешко некој да биде доминантен кон мене, но и тоа се случи“, вели пејачката.

Марко се запознал со синот на Дара, Коста.

„Многу убаво живеам, а тие многу убаво се согласуваат“, заклучи Дара за „Ексклузивно“.

Најнови вести

Локални избори 2021