понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Дара Бубамара позираше во целосно провиден фустан и ги покажа голите гради, но сите гледаа што има таму долу (ФОТО)

Дара Бубамара позираше во целосно провиден фустан и ги покажа голите гради, но сите гледаа што има таму долу (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила во комбинација која била повеќе од провокативна.

Фановите пејачката ги почести со две фотографии на својот Инстаграм профил на кои таа позира во целосно провиден фустан.

Освен што пејачката ги истакна градите, таа објави и фотографија истакнувајќи го задникот и нозете, погледнете.

Veceras /Dva galeba/Novi Sad!zoransekicki hair baronfashion styling: @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Veceras ludnica – Novi Sad/ Dva galeba ???? @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус