четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 196
home Познати

Дара Бубамара повторно си заигра со фотошопот – регионот бесно реагираше, сега претера и се „испегла“ до непрепознатливост (ФОТО)

Дара Бубамара повторно си заигра со фотошопот – регионот бесно реагираше, сега претера и се „испегла“ до непрепознатливост (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара повторно се заигра во Фотошоп, што го забележаа нејзините следбеници на Инстаграм.

Дара често добива комплименти на сметка на својот физички изглед, а на социјалните мрежи ѝ велат дека поради својата неисцрпна енергија зад себе остава дури и неколку децении помлади колешки, но поради последната објава на Инстаграм, им се најде на нишанот на твитерџиите…

„Па Даро, барем ти отсекогаш си била оперирана од комплекси, што ти требаше ова, како оние измачените инфлуенсери“, „Ким Кардашијан, не те препознав?“, „Дара на фотографијава изгледа помладо отколку кога имала 20 години“, се дел од коментарите.

А еве за што станува збор…

Сепак, претерала… нели?

Најнови вести

Коронавирус