петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Дара Бубамара побегна од Србија, па покажа како се забавува! (ФОТО)

Дара Бубамара побегна од Србија, па покажа како се забавува! (ФОТО)

Ужива за сите пари!

Пејачката Дара Бубамара навистина се препушти на уживањето, па замина на едно од своите луксузни патувања. Дара објави неколку кадри и фотографии на Инстаграм и покажа на која дестинација отишла.

Таа од Србија отпатува за Турција каде ужива во скапа храна, места, лимузини, а сето тоа го сподели на социјалните мрежи со фановите.

Бубамара го снимила и хотелот во кој престојува, како и погледот од прозорецот кој го одзема здивот. Да се потсетиме, наводно Дара Бубамара веќе ужива во врска со нов партнер откако стави точка на романсата со 20 години помладиот Тони.

– Не зборувам за него, но ако има венчавка, ќе проговорам. На кратко се преселив поради љубовта, а потоа сите дојдоа во Нови Сад поради мене. Важно е да е згоден, паметен и богат. (смеење) Важно е само да се случи хемија, можеби мене ми е згоден, но на некој друг не му е – изјави неодамна Дара.

Најнови вести

Коронавирус