среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 162
home Познати

Дара Бубамара не изгледа исто како на фотографиите: Овој коментар има добро да ви ги отвори очите за тоа што го гледате на Инстаграм (ФОТО)

Дара Бубамара не изгледа исто како на фотографиите: Овој коментар има добро да ви ги отвори очите за тоа што го гледате на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара во последно време често споделува фотографии од различни дестинации кои ги посетува со своето 20 години помладо момче.

Речиси тие немаше дестинација која не ја посетија, а таму да не е лето и пејачката да биде во бикини, а тоа беше и повод за коментарите на фановите.

Многумина коментираа како пејачката користи фотошоп, особено тоа се гледа по нејзините раце и нозе кои често се „обработени“ до совршенство.

Доказ дека пејачката изгледа сосема различно на фотографии и во живо е овој коментар, уверете се:

Најнови вести

Коронавирус