вторник, 19. февруари 2019. Вести денес: 59
home Познати

Дара Бубамара направи садо-мазо селфи, но поради еден детаљ од хотелската соба горат социјалните мрежи (ФОТО)

Дара Бубамара направи садо-мазо селфи, но поради еден детаљ од хотелската соба горат социјалните мрежи (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара на социјалните мрежи објави две нови провокативни фотографии.

Едната ја направила пред излегување, а втората по враќањето во хотелот.

Во едната е облечена во црн латекс фустан, додека втората е разголено селфи во огледало од тоалетот.

На двете слики доби комплименти за изгледот од своите следбеници на социјалните мрежи, погледнете.

❤🐞 @modesaloonsi ❤🎶🎶🎶Spremna/ Oskar popularnosti veceras/Beč

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Laku noc😘🏆👌❤😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on