петок, 30. септември 2022. Вести денес: 111
home Познати

Дара Бубамара ја унакази кожата: Овие детали на нејзиното тело не се купуваат ниту со едни пари на светот (ФОТО)

Дара Бубамара ја унакази кожата: Овие детали на нејзиното тело не се купуваат ниту со едни пари на светот (ФОТО)

Дара Бубамара подобро да се затворила во стан и да не излага од домот доколку не е итен случај, пишуваат српските медиуми.

Ова тие го пишуваат бидејќи таа буквално го унаказила своето тело, а фацата за неколку нијанси и е посветла од телото.

Дали е во прашање крем за само потемнување или некој друг третман тоа само пејачката знае.

Српските медиуми пишуваат дека таа во ова издание на црно бел тен се појавила на едно снимање, а кожата и изгледала катастрофална, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус