сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 95
home Познати

Дара Бубамара го отвори плакарот: Во него ги нема нејзините „играчки за возрасни“, ама затоа погледнете со што е полн (ФОТО)

Дара Бубамара го отвори плакарот: Во него ги нема нејзините „играчки за возрасни“, ама затоа погледнете со што е полн (ФОТО)

Сите жени обожуваат плакарите да им се полни со облека и обувки… Поевтини или поскапо,  помалку или некоја повеќе, ама кај Дара-Бубамара гардероберот е преполн…

До душа нејзините омилени „секс играчки“ ги нема внатре, ама затоа јакни, бунди, фустани, обувки… колку сакаш… Како на распродажба! Разбирливо за жена, особено ако се занимава со работа каква што е естрадната!

 

Во нејзиниот гардеробер има се’ и сешто, ама по се’ изгледа најмногу обувки.

Редици чизми, сандали, чевли со високи потпетици, патики… се разбира, покрај купот фустани, здолништа, маички, џемпери, фармерки,  панталони, свечена гардероба…

За жал, долната облека ја немаше… Најверојатно гаќичките, тангите, градниците, жартиерите, свилените чорапи, тантелата и свилата се на друго место… На сигурно…

Веројатно заедно со „играчките за возрасни“ од секс клипчињата на Дара-Бубамара!

Коронавирус