вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Дара Бубамара брзо го преболи Поршето- пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство (ФОТО)

Дара Бубамара брзо го преболи Поршето- пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство (ФОТО)

Популарната пејачка Дара Бубамара се повеќе сака да ужива во луксузните автомобили, а доказ е нејзината преполна гаража и возен парк.

Откако пред две недели направи спектакуларен концерт во Белград реши да го „батали“ своето Порше и ова лето да се поднови со Мерцедес кабриолет.

Овој луксузен автомобил пејачката веднаш го проба по белградските улици, а видеата и фотографиите ги сподели со фановите, погледнете.

😀😀😀🚗🚗🎉💋💋💪

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус