вторник, 21. март 2023. Вести денес: 90
home Познати

Даница се огласи за првпат по смртта на Гру: Еве што напиша сопругата на загинатиот рапер (ФОТО)

Даница се огласи за првпат по смртта на Гру: Еве што напиша сопругата на загинатиот рапер (ФОТО)

„Секој зборува со својата тишина, а тишината кажува многу“. Ова го напиша Даница Андонов, сопругата на српскиот рапер Далибор Андонов Гру, на Инстаграм под фотографијата на која позира во прегратка на сопругот.

Таа за првпат се огласи по неговата трагична смрт.

Славниот српски рапер Гру загина на 9 септември годинава, на 47 годишна возраст откако бизарно падна додека возел параглајдер на вода во Земун.

loading...