сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Дамите во паника: Популарниот актер преку ноќ доби плус 30 килограми (ВИДЕО)

Дамите во паника: Популарниот актер преку ноќ доби плус 30 килограми (ВИДЕО)

Популадниот актер Крис Хемсворт, кој со години назад мами воздишки од жеите ширум светот, деновиве ги пшокираше фановите со последните фотографии.

Имено тој преку ноќ доби плус 30 килогами и тоа буквално преку ноќ.

Сепак за среќа се работи за костим кој му беше потребен за  улога во филм.

Фотографиите се наравени зад сцената „Тор стана дебелко“ па засега нема причина за паника, неговите мускули се се уште тука.

Коронавирус