четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 35
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Дама во црвено: Прекрасната Кетрин блесна во Рим (ФОТО)

Дама во црвено: Прекрасната Кетрин блесна во Рим (ФОТО)

Целиот Колосеум во Рим гледаше во преубавата актерка Кетрин Зета Џонс.

Холивудската ѕвезда „го украде“ шоуто кога се појави во гламурозниот црвен фустан на ревијата на брендот „Фенди“ во римскиот Колосеум.

Кетрин на ревијата пристигна во друштво на ќерката Крис.

Најнови вести

Коронавирус