понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 154
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Дама со стил: Амал Клуни зрачи сексапил и во деловна комбинација (ФОТО)

Дама со стил: Амал Клуни зрачи сексапил и во деловна комбинација (ФОТО)

Амал Клуни уште еднаш го покажа своето изострено чувство за деловен стил.

41-годишната адвокатка и активистка учествуваше во Глобалната конференција за слобода на медиумите.

Славната сопруга на Џорџ Клуни се појави во црвен фустан од Зак Позен.