вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 103
home Познати

Дама која остава без зборови: Каролина го покажа својот најсилен атрибут – нозете! (ВИДЕО)

Дама која остава без зборови: Каролина го покажа својот најсилен атрибут – нозете! (ВИДЕО)

Брендовите ја обожаваат Каролина, а пак таа брилијантно се снаоѓа во улогата на модел.

Облечена во кежуал фустан со ретро шмек и висок шлиц, Каролина го откри својот најсилен атрибут – нозете.

Кога шлицот се подотвори, а Каролина го пушти чекорот голата, долга и витка нога, падна во фокусот на вниманието на обожавателите и следбениците, кои го коментираа токму тој момент.

 

View this post on Instagram

 

@portretmagazin cover shooting #bts video by @studio_artevski #mango #fashioneditorial #behindthescenes #comingsoon

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Коронавирус