сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 20
home Познати

Дали знаете кој е идниот зет на Цеца? Се школувал во Америка, а сега е моќен бизнисмен – живее во ЛУКСУЗ!

Дали знаете кој е идниот зет на Цеца? Се школувал во Америка, а сега е моќен бизнисмен – живее во ЛУКСУЗ!

Уште откако Анастасија Ражнатовиќ откри дека започнува живот заедно со своето долгогодишно момче Ѓорѓе Кулиќ, сите се прашуваат кој е момчето кое го освои срцето на популарната ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, односно нејзиниот потенцијален зет.

Ѓорѓе Кулиќ потекнува од угледно семејство од Нови Сад, чиј татко е бизнисмен, а на неговиот син му ја довери компанијата за транспорт на камиони во Америка.

Дечкото на Анастасија има убави спомени од Америка затоа што се школувал во Њујорк, а интересен факт е дека тој живеел таму со ќерката на Драган Стојковиќ Пикси, Ања Валенте.

Кулиќ е склон кон луксузен начин на живот, како и да патува на престижни светски дестинации, што е заедничко со ќерката на Цеца. Љубовта на Анастасија и Ѓорѓе изби на прв поглед.

Да потсетиме, Анастасија неодамна зборуваше за заеднички живот со Кулиќ, но исто така истакна дека е рано да се размислува за брак и деца.

Коронавирус