вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 3
home Познати

„Дали тоа долу е реално“: Мекгрегор објави фотографија по долна облека, но поради овој детаљ жените паднаа во транс (ФОТО)

„Дали тоа долу е реално“: Мекгрегор објави фотографија по долна облека, но поради овој детаљ жените паднаа во транс (ФОТО)

Ирскиот борец Конор Мекгрегор реши повторно да се „активира“ на социјалните мрежи, а неговата најнова фотографија ги „запали“ фановите.

Новата фотографија на социјалните мрежи ги остави припадничките на понежниот пол без текст. Инаку, фотографијата има 1,7 милиони лајкови и неверојатни 50.000 коментари.

Ова не е прв пат Конор да се „пофали“ што поседува под долната облека, погледнете.