среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 85
Во живо

Изјава на Мицкоски и Папазов

home Познати

Дали е реално? Јелена Карлеуша на детски роденден се појави во неверојатно провокативен фустан

Дали е реално? Јелена Карлеуша на детски роденден се појави во неверојатно провокативен фустан

Јелена Карлеуша во дворот на семејната куќа го прослави роденденот на ќерките. Атина и Ника наполнија 12 и 13 години а мама Јелена се потруди да имаат незаборавна забава. Џонглери, огномет, голтачи на оган, базен, многу гости и се разбира голема торта.

Дојдоа и пријателите на ЈК а недоставуваше единствено тато Душко кој игра во Кина.

Локални избори 2021