четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 16
home Познати

Дали е пубава од Анабела: Ова е бившата сопруга на вториот маж на пејачката (ФОТО)

Дали е пубава од Анабела: Ова е бившата сопруга на вториот маж на пејачката (ФОТО)

Пред Анабела Атијас, Андреј Атијас беше во врска со Јасмина Скендер, со која има и син. Во последниве денови од јули, Јасмина ужива на одмор во Неум, единствениот град во Босна и Херцеговина што излегува на брегот на Јадранското Море.

Поранешната госпоѓа Атијас не го занемари својот профил на социјалните мрежи, па на своите следбеници на Инстаграм им покажа како изгледа во костим за капење.

Јасмина се фотографираше во различни комбинации на ралични локации и пози, правејќи простор за споредби и дилеми кога е во прашање таа и пејачката и ријалити ѕвезда од „Задруга 3“.

Погледнете убаво неколку од фотографиите и самите проценете дали Јасмина е поубава, позгодна и посекси од Анабела?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jasmina Skender (@jasminaskender) on

Најнови вести

Коронавирус