четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 181
home Познати

Дали е можно нејзините гради да се природни: Исплива видео снимка од Дара Бубамара без фотошоп, мажите хипнотизирани од глетката

Дали е можно нејзините гради да се природни: Исплива видео снимка од Дара Бубамара без фотошоп, мажите хипнотизирани од глетката

Пејачката Дара Бубамара со секоја своја објава предизвикува лавина на коментари на социјалните мрежи.

Овој пат пејачката се снимаше додека беше облечена во костим за капење.

Жолтиот костим за капење на пејачката ги фасцинираше жените, додека мажите не можеа да го тргнат погледот од градите на пејачката.

Фановите коментираа и дека ова е доказ дека градите се нејзини и не користи фотошоп, што мислите?

Коронавирус