вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Дали е можно дека тоа го пиша: Атрактивната тенисерка се фотографираше со голо машко тело и се пожали дека немала секс 457 дена

Дали е можно дека тоа го пиша: Атрактивната тенисерка се фотографираше со голо машко тело и се пожали дека немала секс 457 дена

Атрактивната тенисерка Еугени Бушар со својата објава на социјалните мрежи просто ги шокираше и ги доведе до забуна сите свои фанови.

Имено, оваа секси тенисерка и поранешна девојка на бугарскиот тенисер Григор Димитров, направи вистински бум на Инстаграм, кога под една фотографија на која се гледа како гушка скулптура од машко тело напиша:

-457 дена без секс.

А кога се појавија разни коментари од нејзините фанови со непристојни понуди, таа додаде коментар.

-Ова е само меме, релаксирано.

“Day 457 without sex” ? (it’s a meme – relax)

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Делува како тенисерката од теренот да се префрлила на социјалните мрежи, каде во моментов доста подобро и оди развојот на кариерата.

Коронавирус