петок, 5. март 2021. Вести денес: 124
home Познати

Дали е можно да изгледа вака: Мајката на Северина со пејачката нема ништо слично, ја нарекуваат и Тито! (ФОТО)

Дали е можно да изгледа вака: Мајката на Северина со пејачката нема ништо слично, ја нарекуваат и Тито! (ФОТО)

Иако Северина долги години е дел до јавноста, речиси малкумина знаат како изгледа нејзината мајка која и е најголема поддршка во животот.

Пејачката Срверина Којиќ често е активна на социјалните мрежи, а со една објава речиси го привлече целото внимание околу себе.

Станува збор за објава на која е со нејзината мајка која ретко се појавува во јавноста.

„Тито и јас“, напиша во објавата по повод роденденот на нејзината мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Најнови вести

Коронавирус