петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

Далеку од очите на јавноста: Ова е правнуката на Тито, но кога ќе ја видите нејзината ќерка со длабоко деколте ќе ви се помати во умот (ФОТО)

Далеку од очите на јавноста:  Ова е правнуката на Тито, но кога ќе ја видите нејзината ќерка со длабоко деколте ќе ви се помати во умот (ФОТО)

Правнуката на Јосип Броз Тито, Саша Броз на својот Инстаграм профил објави фотографија со својата ќерка Сара.

Фотографијата е направена за време на нивниот лет за Лондон на аеродромот во Загреб.

Нејзината ќерка Сара инаку е заљубена во уметноста и се бави со сликарство и е студентка на Академијата за ликовни уметности во Загреб.

Минатата година ја имала својата прва самостојна изложба, а неодамна се најде во центарот на вниманието во хрватските медиуми поради провокативниот изглед и длабоко деколте, погледнете.