петок, 3. јули 2020. Вести денес: 195
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Познати

„Дај ни ја од твоите раце“: Северина сподели што подготвува во кујната, на фановите веднаш им надојдоа валкани мисли (ФОТО)

„Дај ни ја од твоите раце“: Северина сподели што подготвува во кујната, на фановите веднаш им надојдоа валкани мисли (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ пред неколку дена ја започна големата концертна турнеја, но и покрај тоа она не ги занемарува семејните обврски.

Со фановите таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од кујната во која мота сарми со престилка на себе, но и на високи потпетици на себе.

-Волшебна сарма, напиша таа на својот Инстаграм, а фановите веднаш и упатија коментари дека сакаат да ја пробаат од нејзини раце, сепак имаше и такви на кои им дојдоа и валкани мисли околу помислата дека Северина се мота во кујната.

Парламентарни избори 2020