понеделник, 2. август 2021. Вести денес: 48
Во живо

Изјава на Александар Николоски

home Познати

Да може овие слики би ги запалила веднаш: Српската пејачка Тања Савиќ не може да си поверува дека овие фотографии протекоа во јавноста

Да може овие слики би ги запалила веднаш: Српската пејачка Тања Савиќ  не може да си поверува дека овие фотографии протекоа во јавноста

Пејачката Тања Савиќ денеска важи за една од најубавите пејачки во регионот и пошироко.

Таа е една од ретките пејачки кои по голема пауза испеа да се врати на голема врата и направи вистински хитови на музичката сцена.

 

View this post on Instagram

 

Samo jedan pogled. Samo jedan osmeh.?? #nasemore #smederevo #ljubav #sreca #radost

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private) on

Сепак пејачката не изгледала секогаш исто, таа во минатото изгледала речиси непрепознатливо.

 

View this post on Instagram

 

Neko ti razume pogled, neko ne razume ni reči.? #tanjasavic #ljubav #sreca #radost

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private) on

На својот прв албум таа изгледала сосема природно, со руса коса, без шминка на себе и без никаква естетска операција.

Фановите веднаш се пошегуваа дека пејачката да може овие фотографии веднаш би ги запалила.

 

View this post on Instagram

 

Tanja Savić #tanjasavic #estrada #srbijavip

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p) on

Коронавирус