среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 74
home Познати

Да ја видите на улица нема да ја препознаете: Ева Лонгорија без грам шминка, позираше со своето бебе (ФОТО)

Да ја видите на улица нема да ја препознаете:  Ева Лонгорија без грам шминка, позираше со своето бебе (ФОТО)

Актерката Ева Лонгорија која неодамна стана мајка сподели фотографија на својот Инстаграм профил во друштво на своето малечко без грам шминка на лицето.

Со малку уморен изглед и во верзија „сапун и вода“, поточно, со супер природен изглед, ваквиот лик на Лонгорија многу им се допадна на нејзините бројни фанови.

Со оваа фотографија, убавата 43годишна актерка сакала да покаже дека откако е мајка, има сосема други приоритети во животот.

 

View this post on Instagram

 

Australia here we come!! ✈️ ?? #DoraTheExplorer ?

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Најнови вести

Коронавирус