сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 34
home Познати

ЦРВЕН КОЖЕН ФУСТАН ПРИЛЕПЕН ЗА ТЕЛОТО – деколтето само што не пукнало: Цеца ги засени сите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

ЦРВЕН КОЖЕН ФУСТАН ПРИЛЕПЕН ЗА ТЕЛОТО – деколтето само што не пукнало: Цеца ги засени сите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ дојде да ја снима новата сезона на популарниот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

За оваа прилика, таа носеше кожен, црвен фустан прилепен за телото, а носеше ракавици од ист материјал.

Цеца позираше со насмевка за насобраните фоторепортери, а нејзините обожаватели беа воодушевени од фустанот кој ги истакна нејзините атрибути.

„Браво Цецо“, „Кралица на стилот“, „Каква жена“, „Деколтето е пред пукање“, беа само некои од нив.

Најнови вести

Коронавирус