четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 115
home Познати

Црна Гора се тресе: Бекамови доаѓаат на одмор во Свети Стефан

Црна Гора се тресе: Бекамови доаѓаат на одмор во Свети Стефан

Еден од најгламурозните парови, Дејвид и Викторија Бекам, оваа година ќе летуваат на Свет Стефан во Црна Гора, јавуваат локалните медиуми.

Доаѓањето е тајно, бидејќи Бекамови забраат целосна приватност и мир.

Црногорските медиуми јавуваат дека популарниот пар во понеделник ќе допатува во Црна Гора. Се очекува со нив да бидат и нивните деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз и ќерката Харпер.

На 4 јули Дејвид и Викторија прославија 19 години брак, а со објава на заедничка фотографија и емотивна порака им ставија крај на шпекулациите дека бракот им е во голема криза и дека се ближи развод.

Доаѓањето на Свети Стефан ќе биде нивниот прв одмор на црногорското приморје

Најнови вести