недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Црн фустан и прекрасни чевли: Секоја комбинација на Меланија е беспрекорна

Црн фустан и прекрасни чевли: Секоја комбинација на Меланија е беспрекорна

Меланија и Доналд Трамп беа домаќини на празнична вечера на Бадник.

Познатиот пар угости пријатели и роднини во приватниот ресорт Мар-а-лаго во Палм Бич, Флорида.

49-годишната Прва дама на САД носеше елегантен црн фустан со блескав детаљ на вратот, како и високи потпетици од нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Најнови вести

Коронавирус