вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

„Чувај го здравјето и сега малку додади килограми“- фановите загрижени за Ана Николиќ откако се пофали со оваа фотографија

„Чувај го здравјето и сега малку додади килограми“- фановите загрижени за Ана Николиќ откако се пофали со оваа фотографија

Пејачката Ана Николиќ веќе со недели е топ тема во сите медиуми во регионот откако драстично ослабе дури до не препознатливост.

Таа покрај тоа што секојдневно објавува фотографии на својот Инстаграм профил ги „провоцира“ и следбениците, но и медиумите кои секојдневно прашуваат како ли е можно толку да ослабе пејачката.

Ана објавувајќи ја својата последна фотографија доби илјадници коментари, но таа на ниту еден не даде одговор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

-Толку брзо бре жено, најдобра риба си на естрадата, се само дел од позитивните коментари, но таа доби и коментари дека претерала и морала да додаде некој килограм.

-Сега малку додади, претера. Ана килограмите лесно одат надоле, чувај го здравјето и порачаа фановите.

Но, многумина не ја препознаа пејачката на фотографијата со што се убедени дека таа користи фотошоп, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус