четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ го напушти снимањето во солзи: Колегите ги послушаа молбите на Вики па го откажаа снимањето

Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ го напушти снимањето во солзи: Колегите ги послушаа молбите на Вики па го откажаа снимањето

Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ често е на мета на напади од страна на останатите членови на жирито, а овој пат ситуацијата очигледно ескалирала.

Имено како што пренесуваат српските медиуми остатокот од жирито толку многу ја изнервирале Вики што таа го напуштила снимањето во солзи.

Се почнало така што додека пеел кандидатот на кого таа му е ментор се обидела да побара уште неколку гласа за него за да обезбеди влез во баражот, но молбите на пејачката останале неслушнати за сите.

По расправата таа во солзи го напуштила студиото и емисијата беше прекината, сепак подоцна таа се вратила во студиото, а снимањето продолжило да се снима.