понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 10
home Познати

„Чекај нешто ти испадна“: Сенидах се расоблече и покажа колку многу ја надарила мајка природа, машките фанови особено се препотија

„Чекај нешто ти испадна“: Сенидах се расоблече и покажа колку многу ја надарила мајка природа, машките фанови особено се препотија

Пејачката Сенидах често важи за жена која сака да го менува својот имиџ, па затоа постојано го привлекува своето медиумско внимание околу себе.

Истото се случи и овој пат кога пејачката своите фанови на Инстаграм ги почести со најпровокативна фотографија досега.

Имено таа преку фотографијата која ја објави покажа со што располага алудирајќи на облините и градите кои ги стегна во црн градник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Senidah (@senida_h)

Освен тоа таа позираше во кожни хеланки со што уште повеќе ги испровоцира нејзините машки фанови на Инстаграм.

„Ти си бомба“, „Чекај, ти испадна нешто“, „Пукаш“, се само дел од коментарите под нејзината фотографија.

Коронавирус