четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 39
home Познати

Целото семејство на куп: Цеца откри каков раскош владее во вилата за Велигден, а од тоа на трпезата подзинаа и сватовите (ФОТО)

Целото семејство на куп: Цеца откри каков раскош владее во вилата за Велигден, а од тоа на трпезата подзинаа и сватовите (ФОТО)

Иако за Велигден не беа заедно, сепак Цеца ги собра децата и сватовите во нејзиниот дом два дена подоцна.

Имено вчера пејачката во нејзиниот дом ги пречека сватовите како и својот син и ќерка заедно со нивните снаата и идниот зет на пејачката.

Ниту Цеца, Богдана и Анастасија немаа шминка на себе, па позираа во своето природно издание.

Меѓу гостите беше и сестрата на Цеца, Лидија заедно со својот сопруг и деца.

На трпезата имаше се и сешто, а фановите веднаш им позавидеа на присутните, погледнете.

Коронавирус