недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 70
home Познати

Целото кралство се срами од неа, Кејт и Меган ја осудуваат- таа е првата од кралското семејство која се соблече топлес (ФОТО)

Целото кралство се срами од неа, Кејт и Меган ја осудуваат- таа е првата од кралското семејство која се соблече топлес (ФОТО)

Војвотките Кејт и Меган јавноста да ги види во бикини на јавно место може само да сонува, но тоа не важи за братучетката на принцовите Хари и Вилијам, Лејди Амелиа Виндсор која овие денови е на одмор на Ибица.

This lil pup is called Havana and I like her a lot

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on

Убавата 22 годишна русокоса беше прогласена за најубав член на кралското семејство од страна на магазинот „Татлер“, а таа за наследување на тронот е дури 36-та на листата.

Mel and the Moon #michaelkors

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on

Sunny Sweet n Sour

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on

Амелиа на изненадување на сите не беше поканета на кралската венчавка помеѓу принцот Хари и Меган.

Coordinating parrot earrings with sleeves of top. Coordination vacation ?

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on

Инаку таа е трета година на студиите по француски и италијански јазик.

Нејзините топлес фотографии можете да ги погледнете ТУКА.

Најнови вести