вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 77
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Цело Скопје и ги виде голите гради на Сораја: Старлетата се соблече топлес среде центарот на градот – од глетката ќе ви се крене притисокот

Цело Скопје и ги виде голите гради на Сораја: Старлетата се соблече топлес среде центарот на градот – од глетката ќе ви се крене притисокот

Српската старлета Сораја Вучелиќ изминатиот викенд беше во посета на нашиот главен град.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Таа престојуваше во луксузен хотел во главниот град, а кај нас била поради работен ангажман од страна на еден познат локал во центарот на градот.

Таа на својот Инстаграм профил сподели и фотографија од фотосесијата на која е целосно топлес, додека е до неа има уште една девојка која држи ружа во рацете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Сораја на главата има и цветен венец, а за што точно станува збор таа најави дека ќе објави многу наскоро.

Едно е сигурно, на скопјаните штом ја видоа им зовре крвта во вените.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Коронавирус