понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 60
home Познати

Целиот свет зборува за оваа фотографија- каде Колинда го чепка Маркон, додека неговата сопруга е до него?

Целиот свет зборува за оваа фотографија- каде Колинда го чепка Маркон, додека неговата сопруга е до него?

Колинда Грабар Китаровиќ и Емануел Макрон беа главни протагонисти на трибините на Лужњики за време на финалето од Светското првенство меѓу Хрватска и Франција.

По натпреварот се прегрнаа, но излезе и една фотографија од Грабар Китаровиќ на која се гледа дека некаде го фаќа својот колега. Не се гледа убаво, но дали е на интимно место?

Најнови вести

Коронавирус