петок, 31. март 2023. Вести денес: 136
home Познати

Целиот свет се прашува што ли се крие под нејзиното меѓуножје: Сопругата на славниот пејач се посрамоти среде улица (ФОТО)

Целиот свет се прашува што ли се крие под нејзиното меѓуножје: Сопругата на славниот пејач се посрамоти среде улица (ФОТО)

Манекенката Криси Тајген покажа повеќе од што треба во фустан со шлиц речици до папокот.

Сопругата на славниот пејач Џон Леџенд во понеделникот излегувајќи од автомобил покажа нешто чудно меѓу нејзиното меѓуножје.

Станува збор за појас за затегнување кој на едната нога го има, а на другата го нем, но сепак медиумите и покрај овој нејзин гаф сепак едногласно потврдија дека таа има нозе од милион долари.