понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 10
home Познати

Целиот кафич го забележал истото: Човекот кој седел покрај Меган Маркл и принцот Хари сподели интересен детал

Целиот кафич го забележал истото: Човекот кој седел покрај Меган Маркл и принцот Хари сподели интересен детал

Откако за прв пат се појавија во служба на британските благородници во Америка, принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл одлучија да уживаат некое време во Њујорк, па ги видоа своите пријатели, а според „Страница шест“, најверојатно тие се пријатели на Меган, Миша Нона и нејзиниот сопруг Мајки Хес.

Двојката помина некое време во разговор и уживање во пијачка во барот Бемелманс во хотелот Карлајл, а цело време додека седеа Меган зборуваше и гестикулираше. Во меѓувреме, нејзините пријатели кимнаа со глава и слушаа, а на принцот Хари му здодеа и го погледна телефонот. Според извор кој случајно бил во близина, бил изненаден што војвотката од Сасекс и поранешната актерка цело време разговарале – буквално секој пат кога ја гледал. Како што истакна, принцот Хари едвај зборуваше.

На Хари му здодеа и почна да гледа во телефонот. Потоа повторно се вклучи во разговорот, потоа повторно се изгуби и се вратил на телефонот. Таа беше возбудена за нешто. Цело време зборуваше гестикулирајќи – рекол изворот.

За тоа време, обезбедувањето од Сасекс седеше во барот и ги гледаше луѓето околу нив, а кога некој ќе се обиде да ги фотографира Хари и Меган, чуварите ќе ги замолат да не го прават тоа.

Најнови вести

Локални избори 2021