четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

ЦЕЛА СТАНИЦА ЈА КРЕНАЛА НА НОЗЕ: Пријовиќ завојува со папараците – ги пуштила да ја следат до полиција, а потоа ги пријавила! (ФОТО)

ЦЕЛА СТАНИЦА ЈА КРЕНАЛА НА НОЗЕ: Пријовиќ завојува со папараците – ги пуштила да ја следат до полиција, а потоа ги пријавила! (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ се пресмета со фотографи и сниматели кои ја следеа цел ден.

Тие најпрво биле паркирани пред нејзината куќа, а таа двапати повикала полиција, која двапати го легитимирала тимот „15 минути“, за на крајот да се вози до станицата Нов Белград и повторно да побара полициска помош.

Видеото, кое беше емитувано во емисијата „Папарацо Хант“, покажува како полицаец ја слуша Прија, а потоа им се приближува на фотографите, кои продолжуваат да ја следат од дома и повторно да ги легитимираат и да го пребаруваат автомобилот.

Во емисијата имаше и коментар од неименуван официјален претставник кој им соопшти на продуцентите дека „пејачката ја крена целата станица на нозе“.

Коронавирус